Krby TURBO s.r.o.

Krby TURBO s.r.o. / Značka / Palette CAD

Značka

Palette CAD

 

Palette CAD

Intuitivní (Inteligentní) - Rychlý - Mocný (Efektivní)

Je snadné navrhnout kamna nebo krbovou stavbu s využitím 3D kreslícího programu Palette CAD.

S naším CAD programem můžete provést vizualizaci plánů pro krb nebo kamna jednoduše a přesně. Tento aspekt činí Vaše plány velmi "živé" (atraktivní) pro klienty a může je rychle inspirovat (nadchnout).

Palette CAD Vám nabízí všechny možnosti které potřebujete k představení svého plánu místností v působivém stylu (duchu) a zkušeně uvést (předvést) Vaše plány krbů a kamen.

 

VÝBĚR A POZICE

Například vyberte kamna nebo vložku ze škály oblíbených (předních evropských) výrobců z katalogu modelů a umístěte v místnosti na výkresu.

STAVBA A DESIGN

Poté přidáte keramické kompozity (kachle/obklady), popř podstavce, napojení stěn a lavice. Pro tyto účely je k dispozici rozsáhlý katalog objektů. Nebo můžete navrhnout individuální formy, dle Vašich aktuálních požadavků.

Veškeré moduly komponentů můžete použít jak potřebujete, upravit a adaptovat. Pro plochy pak můžete vybírat různé materiály a potisky pro získání autentického architektonického zjevu. Vaše individuálně vytvořené moduly můžete uchovat v katalogu a dále použít pro další projekt.

PŘÍPRAVA VÝSTUPU

Finalizovaný 3D plán můžete konvertovat do rozměrově přesné konstrukční kresby. Kóty, šrafování (rozlišení) a dodatečné poznámky lze snadno doplnit. Plány můžete exportovat do vícero formátů pro přípravu na projektování a samotnou stavbu krbu.

VIZUALIZACE

Vytvoříte vysoko-kvalitní, foto-realistické výstupy projektů. Použijte funkci Expose pro tvorbu působivých výstav (expozic) (prezentací).

Propojte Váš sw Palette CAD s naším prezentačním sw Palette Showroom s připojením k Cloud pro tvorbu špičkových prezentací. Propagujte interaktivní viral tours (webové exkurze), poukažte na svojí práci a inspirujte Vaše klienty s Vašimi dovednostmi.