Krby TURBO s.r.o.

Krby TURBO s.r.o. / Značka / M DESIGN

Značka

M DESIGN

NAVŠTIVTE TAKÉ www.M-DESIGN.cz 

 

PŘEDNOSTI PLYNOVÝCH KRBOVÝCH VLOŽEK LUNA DIAMOND/ TRUE VISION:

 

  • Jednoduché čištění skla.
  • Různé možnosti umístění. Zařízení lze připojit ke komínu s výškou až 10 m. (viz. instalační požadavky pro zařízení).
  • Zařízení jsou standardně dodávána s dálkovým ovládáním.
  • Konvekční plášť.
  • Standardně s nohama.
  • Možnost antireflexního skla.
  • Záruka 8 let.
  • 3mm kortenová ocel.
  • Možnost zavřít do hypokaustu.

M-DESIGN | Krbové plynové vložky


Při navrhování řešení v M-Design je oheň základním principem každého designu. Aby se zvýraznila krása plamenu, rozhodli jsme se pro jednoduché a čisté línie. Nechte se očarovat teplem a sílou ohně v kombinaci s použitím špičkových technologií jako záruka pro vaše pohodlí. Neváhajte požádat o radu, bez ohledu na to, v jakém stylu je laděný váš interiér, cítíme sa jako doma v každém interiéru. Jste připraveni zažít kouzlo ohně u vás doma?Inovativní plynové krby značky M-Design jsou skutečně jedinečné v oblasti plynových spotřebičů. Díky dlouholetému výzkumu jsme byli schopni dosáhnout optimální technologii spalování kombinující dokonalý design a jednoduché užívatelské použití. Shodný design a pohodlí, které pro vás znamenají, že si můžete vybrat z rozsáhlé řady designových krbů, vám umožní vychutnat si plamen v každém ročním období. Výrobky M-Design jsou ideálním řešením pro váš interiér /domov!

TRUE VISION / LUNA DIAMOND GAS / INTERRA GAS


je inspirována hořením dřeva s pohodlným ovládáním hoření plynu. Je určená pro realistické provedení hoření keramického dřeva. Dřevěný keramický set svojím provedením může imitovat buď štípané dřevo nebo ohořená polena. Vyjímečnost kolekce True Vision spočívá v tom, že plamen nevychází jen zespodu, ale i ze samotných polen. Dekoraci spodního hořáku tvoří imitace uhlíků a popela, na kterých je uložený dřevěný set. Sklo v kolekci True Vision je o něco vyšší než u kolekce Luna a poměr jednotlivých stran je orientovaný více vertikálně, aby vyniknul vyšší plamen. Krby z této kolekce mají tvar více připomínající čtverec než obdélník. Krbové sklo v kolekci True Vision je volitelné a na výběr je antirefl exní nebo standartní keramické sklo. Tvarové provedení krbů je čelní, průhledové, rohové a třístranné.

ECO WAVE

– kdo nemá rád krásné, tancující plameny v krbu, které je možné upravovat tak, že se spotřeba může snížit dokonce o 50 %? Všechny plynové krbové vložky jsou standartně vybavené funkcí Eco Wave, která reguluje rytmus a výšku plamene. Pocit skutečného ohně se umocní ještě více, pokud se změní vzhled plamene, přičemž je ještě menší spotřeba. Eco Wave zajišťuje ideální rovnováhu mezi útulností, účinností a spotřebou plynu. Tato funkce Eco Wave je dostupná u všech vložek řad True Vision, Luna Diamond, Interra Gas, Venus Gas a Rustica.

 

ECO SWITCH

– u krbů s velkým výkonem nabízí funkce Eco Switch další možnosti regulace, protože pokud je příliš horko, můžete vypnout jeden nebo dva horáky (podla modelu) bez toho, aniž byste ztratili příjemnou atmosféru. Pokud se po nekolika hodinách vyprodukuje příliš mnoho tepla, vypnutím jednoho nebo více horáků můžete teplotu snížit bez toho, aniž byste ztratili krásný vysoký plamen. Tato funkce Eco Switch je dostupná u vložek řad True Vision a Luna Diamond, které mají 2 a více hořáků.

 

Řada LUNA DIAMOND GAS

Kolekce LUNA Diamond GAS se vyznačuje čistými jednoduchými liniemi a charakteristickým horizontálním designem s nízkým podlouhlým sklem. Moderní provedení krbových vložek je podtrhnuté minimalistickým designem. Dekorace ohniště je volitelná. Můžou je tovřit kamínky různého druhu ( diamant, safír, velké bílé kameny, malé bílé kameny) nebo autenticky působící keramické dřevo. Pozadí krbové vložky ( vnitřní spalovací komory) může být matné černé, lesklé černé, a nebo v některých případech i litinové. Plamen v kolekci LUNA Diamond GAS vychází zespoda, podle možností modelů provedení buď v jedné lini ( jednohořák) a nebo linie rozdělená na 3 části: 1 střední a 2 boční horáky ( trojhorák), a nebo lineární horák, kde 2 horáky jsou v jedné linii blízko u sebe, přičemž plamen vychází vždy zespoda.

 

Řada INTERRA GAS


Kolekce Interra GAS je svým tvarem přizpůsobená pro vložení do existujícího otevřeného ohniště a nebo je vhodná i při požadavku na menší rozměry a výkon. Zadní horní časť krbové vložky je zkosená, a její konstrukce umožňuje montáž i do existujícího otevřeného ohniště. Je dostupná ve 3 velikostech

 

M DESIGN mají zajímavé produkty i na dřevo! Právě zpracováváme.