Krby TURBO s.r.o.

Krby TURBO s.r.o. / Magazín

Magazín

SPARTHERM PREMIUM - NOVÁ ŘADA

Odborné články a aktuality

12. duben 2018

 

Tým 40-ti specialistů německého světového výrobce krbových vložek SPARTHERM představil své umění a Vy jste u toho s námi.

Mnoho zkušeností, koordinovaného úsilí a spolupráce. Mílový krok kupředu s předstihem. 
Řada krbových vložek PREMIUM...

 

 

  • Žáruvzdorné sklo krbové vložky je upraveno speciální patentovanou metodou. Je naprosto čiré a hladké. Hladkost povrchu skla na jeho vnitřní straně stěžuje usazování jakýchkoliv částic.
  • Integrovaný regulátor tahu komína po roztopení krbové vložky automaticky reguluje tah komína. Každý produkt je testován na komínový tah 12 Pa. Při roztápění krbu evidujeme tah kolem 3 Pa a po roztopení 30 a více Pa. Tento systém nazvaný udržuje provoz v optimálních podmínkách. Vše se potom promítá do účinnosti krbové vložky, čistého skla a hlavně estetiiky a harmonie hoření.
  • Žádné kovové rámečky, ani rušivé ovládací prvky. Jen pohled na oheň. Sladěný design posouvá celý přístroj do jiné dimenze.
  • Automatická regulace externího přisávání vzduchu pro hoření nonstop kontroluje celý proces hoření a optimalizuje ho dle přání zákazníka. Stačí jen přikládat. Všechny tyto inovace psané  výše tvoří konečný celkový nezaměnitelný dojem z hoření.
  • Regulaci hoření můžete propojit s vaším chytrým telefonem a například také dálkové otevírat či zavírat krbovou vložku pro snadné přikládání.  
  • Žáruvzdorný lak na krbocých vložkách je otěru odolný. Po dlouhu dobu si zanechává svůj vzhled i při mechanickém namáhání.
  • SPARTHERM nabízí svým zákazníkům 10 let záruky, které vypovídají o kvalitě jejich produktů.

 

Podívejte se na video a zhodnoťte sami.

Tato řada krbových vložek SPARTHERM PREMIUM není určena každému zákazníkovi. Je zde pro ty, kteří chtějí to nejlepší bez kompromisu.