Krby TURBO s.r.o.

Krby TURBO s.r.o. / Školení / KRBOVÉ VLOŽKY S VÝSUVEM DO…

Školení

KRBOVÉ VLOŽKY S VÝSUVEM DO UZAVŘENÝCH AKUMULAČNÍCH STAVEB

Detail školení

Termín konání: 15. červen 2022, 9:30

Místo konání: Mělník

Cena školení: 1 500 Kč

Vážení obchodní partneři,

 

rád bych Vás pozval na školení, které bude zaměřeno na instalaci vložek s výsuvnými dveřmi společnosti DEFRO do uzavřených staveb (hypokaustu).

Cílem školení bude obeznámit vás s instalací a požadavky na tento typ stavby. Probereme také materiály, které jsou na stavbu vhodné a proběhne krátká prezentace výrobků společnosti DEFRO.

 

Vzhledem ke zvýšené poptávce krbů do nízkoenergetických domů je akumulační stavba tou nejvhodnější variantou pro jejich uživatele.

 

Každý účastník školení obdrží certifikát a pouze na jeho základě bude oprávněn instalovat vložky s výsuvnými dveřmi firmy DEFRO do uzavřených staveb. Necertifikovaný kamnář smí instalovat vložky DEFRO pouze bez výsuvu (s klasickým otevíráním do strany).

 

Vybrat si můžete ze dvou termínů školení:

Jednodenní:

15. 6. 2022    začátek školení v 9:30

 

Dvoudenní (společenský večer):

16. 6. - 17. 6. 2022    začátek školení 16.6. v 9:30

 

Místo:

 

Krby Turbo s.r.o.

Nad Oborou 3903

276 01  Mělník

 

Pro každého účastníka je zajištěna snídaně, oběd a v případě dvoudenního školení také večeře formou rautu, dále pak společenský program a ubytování na Mělníku. Samozřejmostí je zajištění transportu do hotelu a ráno zpět na místo konání (17.6. je pouze odjezd domů). V případě dvoudenního školení vám po přihlášení bude vystavena zálohová faktura 1500 Kč. Pokud přijedete na školení, tato částka vám bude celá vrácena zpět.

 

Těšíme se nám Vás!

 

S přáním hezkého dne
Team firmy KT

Související značky: