Krby TURBO s.r.o.

Krby TURBO s.r.o. / Magazín

Magazín

ŠKOLENÍ - KAMNÁŘSKÉ DESIGNOVÉ OMÍTKY DRACHOLIN MEISTER

Odborné články a aktuality

12. srpen 2021

 Zdravím vás.

 Tímto vás zveme na školení, které se bude zabývat novými designovými kamnářskými omítkami v našem portfoliu. DRACHOLIN MESITER.

 

 Jistě jste v posledních letech zaznamenali zvýšený zájem o tyto povrchové úpravy. Školení doporučujeme. Naučíte se nanášet nádherné povrchové struktury, které vám dovolí z vaší zakázky získat dokonaljší pocit z dobře odvedené práce i lepší finanční ohodnocení. Váš zákazník bude maximálně spokojený. Nemusí volat další specializovanou firmu a krb i povrchovou úpravu si domluví s jedinou společností. Méně starostí, větší spokojentost. Jedna firma si zařídí vše. 

 

 S německou rodinou společností DRACHOLIN založenou v roce 1939 jsme se dohodli na její propagaci u nás v ČR pod značkou MEISTER. Specializované omítky na kamna a krby vyrábí dokonce už od roku 1980. Zkušenost je tedy ohromná. 41 let v kamnařině...

 V tom se odráží i ostatní aspekty jejich produktů. Hlavně neuvěřitelná jednoduchost aplikace a práce s těmito kreativními omítkami. Krb stihnete povrchově upravit s přehledem v jednom dnu. Cestu si k tomuto produktu rychle dokáže nalézt opravdu každý, kdo bude mít zájem o tuto službu / produkt nabídnout svému zákazníkovi.

 Prohlédněte si tedy prosím video z naší interní nedávné návštěvy v Německu v Dracholinu a zapřemýšlejte, zda do toho s námi chcete jít. Na školení si to musíte hlavně sami vyzkoušet. Proto bude bohužel kapacita omezena. Kdo bude opravdu chtít a včas projeví zájem, tu možnost naučit se vytvářet tak krásné omítky dostane.

 

 Dole na stránce se určitě zhlédněte krátké video z naší návštěvy DRACHOLINU, kde uvidíte různé typy povrchových úprav aplikaci a další. Na rychlo točené a sestříhané:

 

 Plán školení je psolečně se základním katalogem ke stažení níže. Školit nás budou němečtí odborní specialisté. Vratná záloha je 1 500 Kč. Při absolvování školení tuto částku vracíme. 

 Nemusíte se bát, školení bude podáno velmi přehledně a lidsky.

 TERMÍNY / MÍSTO A ČAS ŠKOLENÍ:

  • 29. 9. 2021 (středa) 9:00 hod. Mělník, Nad Oborou 3903
  • 30. 9. 2021 (čtvrtek) 9:00 hod. Mělník, Nad Oborou 3903

 Přihlášky prosím posílejte svým obchodním zástupcům. 

Těšíme se na Vás.
Team Krby TURBO s.r.o.