Krby TURBO s.r.o.

Krby TURBO s.r.o. / Magazín

Magazín

AKČNÍ NABÍDKA SILADOOR - 10. výročí značky SILATERM

Odborné články a aktuality

08. srpen 2019

 

Vážení přátelé a obchodní partneři. 
Již je to 10 let, co jsme založili a registrovali naši obchodní značku SILATERM, která si vydobyla své pevné místo v kamnářství nejen v ČR.  
K tomu nám dopomohla spolupráce mnoha technologů z různých oborů / zkušeben. Největší měrou jste se o výrobky značky SILATERM zasloužili právě vy, kamnáři. Vaše podněty ke zlepšení jsme brali vždy vážně a uvádíme je běžně do praxe. Stejně postupujeme dnes a budeme i v budoucnosti. 

 

Skutečnost, že SILATERM opravdu uspěl podtrhuje i fakt, že se jeho výrobky pokouší zkopírovat již čtvrtá společnost v ČR. Dokonce mnohdy pod stejnými obchodními názvy a se stejným konceptem. Což nás ve skutečnosti těší, protože jak je známo, kopírují se jen kvalitní nápady, výrobky a programy.

 

Tímto bychom vám za konstruktivní spolupráci rádi poděkovali. Naše poděkování vám zprostředkujeme zvýhodněnými nákupními cenami na vaše nejoblíbenější produkty, jako je originál White 600, Model, Finish, opravdu nehořlavá kamnářská perlinka, revizní otvory SILADOOR (dříve námi vyráběn pod názvem Grenacontrol), univerzální tmel, SILApen a sálavé stavební tvarovky z naší dílny SILAPOR MG 1000.

 

Akční nabídky na revizní dvířka SILADOOR můžete využít od dnešního dne po dobu min. 2 měsíců.

Více Vám sdělí Váš obchodní zástupce.

 

Vše skladem. MOC naleznete v katalogu na str. 559, nebo v příloze. 

 

Děkuji za Vaši pozornost. 
Tóth Petr
obchod@krbyturbo.cz

Download: