Krby TURBO s.r.o.

Krby TURBO s.r.o. / Magazín

Magazín

SPARTHERM - JSME NOVÝ DISTRIBUTOR V ČR

Odborné články a aktuality

31. březen 2017

Vážení přátelé,

s radostí vám oznamujeme, že nás oslovila německá společnost SPARTHERM s nabídkou spolupráce a my ji samozřejmě s nadšením přijali.


SPARTHERM je největší a nejprestižnější výrobce krbových vložek vůbec. Jedná se o nositele inovací. Společnost SPARTHERM určuje budoucí směr vývoje a tím denně pracuje na naší společné lepší budoucnosti.

 

SPARTHERM se nechal slyšet, že na českém trhu hledal dalšího kompetentního partnera a našel. Tímto za vyjádření děkujeme. Cítíme se poctěni.

Nyní zahajujeme distribuci třemi již plnými odbornými produktovými školeními, kde se plně kromě stávajících produktů věnujeme i novinkám, kterých bylo letos velmi mnoho. Na veletrhu ISH 2017 ve Franfurktu měl stánek společnosti SPARTHERM 700m2 a nenašli jste na něm starší model. Vše horké novinky…

Praktická část školení byla také velmi zajímavá a poučná. Mnoho jsme se naučili a nyní již víme, v čem spočívá kvalita produktů společnosti SPARTHERM. 

 

Za naši společnost Krby TURBO s.r.o. mohu slíbit, že služby spojené a vyjednané se společností SPARTHERM budou na velmi vysoké profesionální úrovni. Od prodeje, přes technické poradenství po servis. Již máme plně proškoleného a kvalifikovaného servisního technika v pohotovosti, který vám bude kdykoli k dispozici.

 

Těšíme se na spolupráci!


Tóth Petr
(manager)
petr.toth@krbyturbo.cz