Krby TURBO s.r.o.

Krby TURBO s.r.o. / Magazín

Magazín

ŠKOLENÍ PRO PRODEJCE ROMOTOP, NOVÉ PRODUKTY GRENALIGHT, SILCA HEAT 600, SILAPOR A RELAX

Odborné články a aktuality

19. květen 2015

Vážení obchodní partneři.

 

1. 7. 2015 a v případě zájmu 2. 7. 2015 od 8:30 do 16:00 hodin jsme pro Vás v naší provozovně na Mělníku přichystali další zajímavé školení. Zde naleznete jeho program:

 

 

 1. ROMOTOP
  Školení partnerů určené pro prodejce krbových kamen, kamnáře i krbaře. Novinky v krbových vložkách a krbových kamnech Romotop. Novinky v příslušenstvích - akumulace, regulace. Nové produkty Hein - keramických závodů. 
  Školení je považováno za stěžejní. Doporučujeme jeho účast.
 2. GRENALIGHT
  Představíme Vám horkou NOVINKU české společnosti GRENA. Jedná se o 100% zdraví nezávadné nekonstrukční izolační desky s objemovou hmotností 350 kg/m3.  Desky mají rozměr 1000x610x30/40/50mm a 800x600x30x40x50mm. Tyto desky nemusíte v krbu nijak dále povrchově upravovat. Jedná se o alternativu např. k deskám Promasil 950 KS. Věnovat se budeme teorii i praktickým ukázkám.
 3. SICLA HEAT 600
  Německá společnost SILCA letos na mezinárodní kamnářské výstavě ve Franfurktu představila revoluční patentované sálavé desky na bázi grafitu s názvem HEAT 600. Tyto sálavé desky jsou kompatibilní s konstrukčními izolačními deskami SILCA 250 KM. Jdou také zpracovávat ručními nástroji na dřevo. Lepí se a šroubují pomocí samořezných vrutů. Díky této technologii stavby jste schopni během jednoho dne jednoduše a ve vysoké kvalitě postavit sálavou stavbu. Tyto desky kompletně představíme a naučíme Vás je zpracovávat.
 4. SILAPOR a RELAX

  Představení stavebního programu liaporových tvarovek SILAPOR a akumulačních tvarovek s grafitem RELAX. Ukázka formátů a správného zpracování pomocí výrobků SILATERM (malty, omítky a další…). Praktická prezentace pro ukázku kvality těchto výrobků.

Školení je celé ZDARMA. Snídani, oběd a svačinku zajišťuje a platí společnost Krby TURBO s.r.o.Mrkající

Přihlásit se můžete na e-mailu petr.toth@krbyturo.cz .

 

Pro přhlášní prosím zkopírujte, nebo uveďte do e-mailu následující informace:

Jméno a příjmení každého účastníka:
Název firmy:

Kontaktní telefon:
Kontaktní e-mail:

Zpětně vám na email přijde potvrzení účasti.

 

Primárně vás budeme přihlašovat na termín 1. 7. 2015. Pokud bude přihlášených více jak 17 otevřeme další termín 2. 7. 2015. Ten se bude konat, pokud se přihlásí min. 8 účastníků navíc.
Počet účastníků je omezen na max. 34 osob pro oba termíny dohromady. Berte prosím toto v patrnost a přihlaste se včas!


Těšíme se na Vás!

S pozdravem.


Tóth Petr
(product manager)

petr.toth@krbytrubo.cz
+420 731 411 377