Krby TURBO s.r.o.

Krby TURBO s.r.o. / Značka / Silca

Značka

Silca

Kalcium silikátové stavebně izolační desky.

SILCA je mezinárodní servisní a distribuční společnost skupiny CALSITHERM, specializovaná na žáruvzdorné materiály, jakož i odlehčené tepelně izolační konstrukce pro různá použití. Jako jediný německý výrobce křemičitanu vápenatého KALCIUM SILICÁTU jsme v minulých letech dokázali, že díky inovativním produktům lze zlepšit jak bezpečnost, tak i produktivitu při montážích topenišť. Toto jsme dokázali zabezpečit především zásluhou úzkého kontaktu s odbornými řemeslníky a se specializovaným obchodem, jakož i díky velkým zkušenostem, které jsme získali v průběhu let v neposlední řadě i při provádění izolací v průmyslové oblasti.

Při výstavbu domácího topeniště nabízí SILCA dva různé druhy desek z křemičitanu vápenatého speciálně i pro Vaše využití. SILCA® 250KM je nejen v Evropě již zavedená tepelně izolační deska, která se používá k ochraně sektorových stěn a k obložení topenišť. Německý institut pro stavební techniku v Berlíně udělil Všeobecné povolení stavebního dozoru číslo Z-43.14-117. Krbová stavební deska SILCAHEAT® 600C spojuje oproti tomu požadavky na vyzařování tepla při používání domácích topenišť s moderními požadavky na jednoduchou a rychlou montáž těchto topenišť.

Hlavní složky křemičitanovápenatých desek SILCA jsou vápno a písek. Jsou to fyziologicky nezávadné stavební materiály patřící k ekologicky nezávadným. Produkce je zabezpečena moderními výrobními zařízeními, neustálými kontrolami kvality, dohledem nezávislých stran a certifikací podle DIN ISO 9001:2008. Ekologičnost produktu je potvrzena ekologickým osvědčením produktu podle ISO 14025 a EN 15804 Institutu pro stavbu a ekologii (číslo osvědčení EPD-CSP-1013111-IAC2-DE).