Krby TURBO s.r.o.

Krby TURBO s.r.o. / Značka / Ambi Fire

Značka

Ambi Fire

AmbiFire je značka moderních krbových kamen a krbů vyznačující se elegantním a nadčasovým designem. Značka, která se rychle rozvíjí a využívá při tom nejen inovativní technická řešení pro všechny své výrobky, ale i nejlepší vhodné materiály včetně vysoké kvality jejich zpracování.

K výrobě jsou využívané nejmodernější technologické a technické postupy a také vysoce odolné materiály. Obojí je zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti, které je je podložené také  5letou zárukou.

Díky specializovanému prodeji zákazníci získají jistotu, že jde o originální topná zařízení, která jsou vhodná i pro řešení vytápění v nízkoenergetických a pasivních domech.

Nejen kvalita je předností výrobků  AMBIFIRE, ale také elegantní design a různé varianty provedení, které zapadnou do každého interiéru. Kromě toho se jedná o produkty, které pracují s vysokou šetrností k životnímu prostředí.

Cíl společnosti je tak jasný, a sice pomáhat vytvářet svým zákazníkům teplo domova pomocí moderních a vysoce kvalitních topných zařízení, které mají ekologický dopad na životní prostředí, šetří finance a přinášejí efektivní způsob vytápění v domech, chatách a chalupách.

I přes vysoce moderní řešení jde o dodržování tradičních hodnot, které přinášejí také jednoduché ovládání a efektivní řešení vytápění. V kombinaci s moderním elegantním až nadčasovým designem se vám povede vytvořit si prostředí, které bude splňovat svůj účel a zároveň bude vkusným a estetickým prvkem interiéru.

Produkty jsou řešené tak, aby se snadno přizpůsobily jakémukoliv charakteru interiéru a jeho prostorovému řešení a vyznačují se těmito parametry: 

  • elegantní a nadčasový design
  • skvělý poměr cena a výkon
  • napojení na externí přívod vzduchu
  • vysoká účinnost a nízké emise CO a prachu
  • maximální vzduchotěsnost při použití v nízkoenergetických domech