Krby TURBO s.r.o.

Krby TURBO s.r.o. / Stavby / Středočeský kraj

Stavby

Stavby — Středočeský kraj

Ukázky realizací našich odběratelů


Vážení obchodní partneři, myslíme na vás. V rámci vaší podpory a maketingu nyní připravujeme:

Tyto stránky budou v budoucnosti obsahovat fotografie staveb našich odběratelů (kamnářů) z celé ČR. Pomocí reklamy na sociálních sítích, Seznamu, Googlu a dalších portálů budeme na tuto stránku směřovat klienty, kteří mají zájem o stavbu krbu / kamen / sporáků / pecí a dalšího.
Stavby se budou filtrovat dle krajů. Každý klient si snadno prohlédne a dále zkontaktuje svého nejbližšího kamnáře, který dokáže zaujmout. Stačí nafotit váš showroom, nebo zaslat vaše realizace. O ostatní se postaráme my.

Pokud máte zájem o zapojení se do našeho podpůrného marketingového programu, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce.
Těšíme se na Vaše realizace.

Zde je ukázka (pouze pro příklad / stavby budou smazány):  

Moderní kachlový sporák.

Moderní kachlový sporák. Moderní velký kachlový sporák s pecí a odkládací nerezovou plochou. Kování je kvalitní od p. Řehůlky. Kachle vyrobila společnost Hein s.r.o. Sporák uvaří pro 4 strávníky a napeče či usuší co si zamanete. Díky velikosti naakumuluje spoustu tepelné energie.

Romotop s akumulací a sálavým pláštěm.

Romotop s akumulací a sálavým pláštěm. Sálavá akumulační stavba. Použita krbová vložka Romotop s výměníkem spalin Romotop. Sálavý plášť je vystavěn z vermikulitových desek Thermax ECO PRO. Obloženo velkoplošnou keramikou Hain. Teploty na plášti se pohybují kolem příjemných 60° - 70 C. Po natopení krb další 4 hodiny příjemně sálá. Možno uzavřít do hypokaustu. Mřížky mají žaluzie.

Klasická akumulační kachlová kamna.

Klasická akumulační kachlová kamna. Klasická těžká akumulační kachlová kamna s 12 hodinovým cyklem přikládání. Doba akumulace až 24 hodin. Kachle vyrobil Hein s.r.o. Jedná se o klasický vzor kachle. Glazura Láhvová zelená. Akumulační tahy uvnitř kamen jsou vystavěny z klasického českého šamotu. Délka tahů je 7 m. Do dalšího patra v kanceláři je vystavěna akumulační sálavá stěna.

Romotop 3 - stranná levná varianta.

Romotop 3 - stranná levná varianta. Klasický teplovzdušný krb s třístrannou krbovou vložkou od Romotopu. Jedná se o levnější variantu. Horní nástavba je vystavěna z vermikulitových desek THERMAX ECO. Krbové mřížky od firmy Kratki.

Romotop - průhledová varianta

Romotop - průhledová varianta Průhledová krbová vložka do Romotopu s designovým i praktickým zásobníkem na dřevo. Stavba je vystavěna z akumulačních tvarovek SILATERM GRAFIT obj. hm. 2200 kg/m3. Stavba po nahřátí sálá dlouhé hodiny.

Rustikální akumulační krb s pecí na dřevo.

Rustikální akumulační krb s pecí na dřevo. Krbová vložka od Romotopu zapojená v tandemu s univerzální pecí na dřevo SILATERM. Vše obezděno akumulačními deskami s grafitem SILATERM RELAX. Při topení se nahřívá akumulační obezdívka včetně pece. Jedná se o velmi praktické a díky peci multifunkční topidlo.

Rohový moderní krb s betonovými prvky

Rohový moderní krb s betonovými prvky Moderní varianta nízkého z boku proskleného teplovzdušného krbu s betonovými prvky. Krbové mřížky "tunel" od firmy Kratki pro dosažení moderního designu. Krbová vložka výsuvná od Romotopu.