Krby Turbo

ČeskyEnglish

Your supplier of building materials for tile stoves and fireplaces

You are on the: Krby turbo s.r.o. / Značky

Značky

KRBY TURBO s.r.o.

 Naše společnost je výhradním distributorem pro ČR na výrobky od renovovaných zahraničních a tuzemských společností, které jsou již dlouhá léta známé svou kvalitou. Na většinu výrobků nabízíme rozšířené záruky a poskytujeme samozřejmě i pozáruční servis a bezplatné poradenské služby. Naší specializací jsou krbové vložky, krbová kamna, kachlová kamna, krbové mřížky, stavební materiály pro krby, kamna a veškeré příslušenství.  Přísně dbáme na požadavky našich zákazníků, proto pro uspokojení Vašich potřeb nabízíme široký sortiment produktů. Naší prioritou je distribuovat kvalitní zboží, které disponuje vysokou spolehlivostí, účinností (dvojím spalováním), kvalitním „oplachem skla“ pro dlouho jasný pohled na oheň. Dále nabízíme produkty s přisáváním vzduchu pro hoření z exteriéru, krbové vložky a kamna s teplovodním výměníkem a mnoho dalšího.
     Jedná se o tyto společnosti:    

SILATERM - kompletní stavební a izolační materiál pro krby, kamna a kachlová kamna.

SILCA - Německá společnost specializující se na výrobu stavebně izolačních desek pro stavbu
krbu dodržující všechny nejpřísnější české i zahrnaniční normy. 

GRENAISOL - Výroba vermikulitových stavebně izolačních desek a vermikulitových desek do
topeniště Grenamat AS

SAEY - Belgická rodinná společnost, která vyrábí krbová kamna, vložky již více jak 100 let.

KERAGLASS - Žáruvzdorné skla Keralite všech velikostí a výrobců 

WEBER - Grily na uhlí, plynové grily, elekgrické grily od renomované značky Weber.

TURBOFONTE    Francouzský výrobce celolitinových krbových vložek vlastnící patent na „oplach
skla vzduchem“ (pro jasné sklo). 

KASCHUTZ    Rakouská společnost vyrábějící kamnářské krbové vložky.

 

KRBY
     Naše firma poskytuje zdarma rady profesionálně proškolených pracovníků s dlouholetou praxí. Přiblížíme Vám různé typy způsobu vytápění a pomůžeme pro Vás vybrat vhodný typ krbové vložky, nebo kamen. Zodpovíme dotazy, prokonzultujeme a navrhneme ty nejvhodnější alternativy. Tento přístup k našim zákazníkům považujeme za standard.   
   Pokud se Vám koncept, který se po konzultaci navrhne líbí, může se přejít na další krok a to kalkulaci. Spolupracujeme s firmami, které provádějí realizace stavby po celé ČR. Vybíráme si pouze firmy, které mají potřebné znalosti a dovednosti. Důležitá věc je jistě dodržování všech kamnářských norem, které Vám zaručují správnou i zdravou funkčnost krbu. Spoustu firem v ČR staví krby z Ytongu, sádrokartonu a navíc neprovádějí dostatečnou izolaci. Tyto materiály pak sprašují a uvolňují do interiéru prach, který obsahuje karcinogení látky. Toto je jeden z nejběžnějších příkladů neodbornosti . Námi vybrané realizační krbařské firmy patří mezi naprosté profesionály v oboru. Sami zajišťujeme dodávání správných materiálů. Všechny tyto firmy za tuto odborně provedenou práci požadují i přirozené částky. Finanční stránka této stavby je důležitá pro většinu z nás. Toho jsme si přirozeně také vědomi.
    Jistě by jsme byli sami proti sobě, kdybychom naše zákazníky předávali do rukou nespolehlivých neprofesionálů. Proto si výběrem u nás můžete být jistí kvalitou provedené práce. 


KRBY FOTOGALERIE

    Víme, že design obestavby krbu bude dotvářet atmosféru Vašeho domova. Proto Vám pro inspiraci nabízíme záložku „krby fotogalerie“, kde si můžete udělat představu o stylu krbové obestavby, který zvolíte. Jak již bylo zmíněno, naši partneři jsou opravdu profesionálové. Na základě Vašich požadavků se i dle více obrázků krbových obestaveb dokáží přizpůsobit Vašemu přání. Popřípadě mohou navrhnout i jiné Vám neznáme alternativy. 


KRBOVÁ KAMNA
   Krbová kamna stačí pouze zakoupit a instalovat. To je jistě velmi praktické. My nabízíme krbová kamna od společností SAEY , ROMOTOP, KRATKI, THORMA, ABX, HAAS+SOHN, EDILKAMIN a také samozřejmě kamna s výměníkem.
   Krbová kamna s výměníkem Vám můžeme v případě zájmu nainstalovat a zprostředkovat firmu, která Vám kamna odborně zapojí do teplovodního řádu (pokládáme za důležité).
   SAEY - Jedná se o vysoce kvalitní celolitinová krbová kamna, která disponují dvojím spalováním, kvalitním systémem oplachu skla, revizním otvorem, bočním přikládáním, variabilní použití ( varná deska, možnost topit uhlím a mnoho dalšího).
    Neopomenutelná je také rozšířená záruka. Od ostatních společností SAEY poskytuje záruku 5 let na všechny litinové díly. Ostatní výrobci dávají záruku pouze na plášť kamen a díly, které jsou umístěny uvnitř kamen jsou ze záruky vyjmuty. Právě tyto díly jsou nejvíce tepelně namáhané. Krbová kamna SAEY mají oproti konkurenci vždy něco navíc. Více v produktech, nebo na stránkách WWW.SAEY.CZ   


KRBOVÉ VLOŽKY
   V našem sortimentu naleznete všechny druhy krbových vložek. Celolitinové krbové vložky, průhledové krbové vložky, ze tří stran prosklené, výsuvné, ocelové krbové vložky, s šamotovým topeništěm, s topeništěm vyloženým vermiculitem, vložky s dvojitým pláštěm, s ventilátorem, krbové vložky s teplovodním výměníkem a další. Můžete si být jistí, že si u nás vyberete.
    Všechny tyto výrobky mají vysokou kvalitu, která se odráží např. na záruce. U krbových vložek TURBOFONTE máte rovněž oproti ostatním výrobcům záruku 5 let na všechny litinové díly ve vložce! Jiní výrobci poskytují záruku pouze na plášť. Zbytek je ze záruky vyjmut a to proto, že tyto díly jsou právě nejvíce tepelně namáhané. Dále mají patentovaný systém oplachu skla. Některé krbové vložky TURBOFONTE mají variabilní volbou prosklení, nebo třeba výsuvná dvířka. Samozřejmostí je sekundární spalování. Vložky se dají jednoduše napojit na rozvod horkovzdušného vytápění (více v detailu produktu).
    Designem a technickými vlastnostmi Vás jistě také zaujmou krbové vložky od společnosti KRATKI. Zejména krbová vložka MAJA, která je vhodná do nízkoenergetických domů. Všechny nejdůležitější vlastnosti krbové vložky vkloubené do jednoho typu v elegantním moderním designu (více opět v detailu produktu). 


KACHLOVÁ KAMNA
    Stále častěji se objevuje zájem o vytápění kachlovými kamny. Tento systém vytápění je oproti krbu odlišný. Kamnářská vložka má jiný účel. Naopak od krbové vložky je postavená tak, aby výstupní tepelná hodnota byla co nejvyšší. Tyto horké spaliny se pak napojují na tzv. tahy. Tah je sestaven z akumulačních materiálu. Jedná se o přesně propočítaný systém odvodu spalin, který „nabíjí“ tento akumulační materiál. Až po tom, co spaliny nabijí tyto tahy, se sestava napojí na komín. V konečném důsledku do komína odchází minimální množství tepla. Takto napojená kamnářská vložka se dále obestaví šamotem a na něj se přizdí rovněž akumulační kachle, které pak sálavě rovnoměrně hřejí. Za ideálních podmínek se do kamnářské vložky přikládá jednou za 8 – 12 hod. Po vyhasnutí Vám kachlová kamna dokážou vydávat teplo i 24 hod. (v závislosti na systému tahů).
     Tento koncept je velmi ekonomický a nenáročný. Šetří značnou část Vašeho rozpočtu na vytápění. Dle našeho názoru se z mnoha hledisek jedná o nejlepší alternativu vytápění. My nabízíme kamnářské krbové vložky rakouské výroby KASCHUTZ. 10 let záruka, kterou Vám na trhu nenabídne žádná společnost. Tyto vložky splňují ty nejpřísnější normy, mají velmi vysokou účinnost a jsou různě variabilní. Pro více informací kontaktujte naši horkou linku, kde zodpovíme veškeré dotazy k tomuto tématu. Základní informace naleznete v ZDE. 


STAVBA KRBU SVÉPOMOCÍ - IZOLAČNÍ DESKY SILCA
   Na našem webu najdete vše, co při stavbě krbu můžete potřebovat. Pozornost prosím věnujte kamnářským omítkám, lepidlům, betonu, perlince apod. Více o izolačních deskách naleznete v produktech, nebo na stránkách WWW.SILCA.CZ 
   

 

 

Mapa stránekKontakty

internetový obchod Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek

Partneři: Grenaisol | Kamnářský kurz | Krby Turbo s.r.o. | Silca | Žáruvzdorné sklo