Krby Turbo

ČeskyEnglish

Váš dodavatel stavebních materiálů pro krby a kachlová kamna

Jste na: Profesionální kamnářský velkoobchod. / Úvod / Staňte se i Vy našim partnerem

Velkoobchod

Staňte se i Vy naším partnerem.


Váš dodavatel stavebních a izolačních materiálů pro krby a kachlová kamna.


    Stavbě takto sofistikovaných topidel, jako jsou krby a kachlová kamna se věnujeme již více než 15 let. Specializujeme se na každodenní potřeby profesionálů v oboru kamnářství. Nabízíme kompletní stavební program pro kamnáře.

 

   Již dlouhá léta spolupracujeme se špičkovými zahraničními i tuzemskými dodavateli, kteří jsou dlouhá léta uznáváni nejen v České republice. Na většinu produktů máme výhradní zastoupení prodeje pro ČR.

 

   Postupem času jsme se začali více soustředit na potřeby našich odběratelů a začali vyrábět vlastní produkty. Zaregistrovali jsme obchodní značku SILATERM, do které přidáváme další na trhu chybějící, nebo nedostupné produkty. Výrobky značky SILATERM  pomáhaly vyvíjet špičky v našem oboru. Spolupracujeme se soudními znalci, uznávanými technology z různých oblastí, laboratořemi, ale hlavně s kamnáři, kteří tyto výrobky denně používají. Dnes je již zmíněná obchodní značka v ČR respektována a nachází stále váce přízniců i v zahraničí.

 

   Na veškerý sortiment poskytujeme technickou podporu a poradenství. Každoročně pořádáme několik veřejných i individuálně domluvených školení zaměřených na různou problematiku v našem oboru. Jsme členem společenství Cechu kamnářského ČR.

 

   Propagujeme osobní a individuální přístupy ke všem obchodním partnerům. Zboží držíme skladem a dodáváme standardně do 3 dnů od obdržení vaší objednávky.

 

V případě zájmu o navázání spolupráce nás kontaktujte:
obchod@krbyturbo.cz
+420 731 411 377
Tóth Petr
(manager) 

 

 

 

Mapa stránekKontakty / www.zaruvzdorne-sklo.com 

internetový obchod Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek

Partneři: Grenaisol | Kamnářský kurz | Krby Turbo s.r.o. | Silca | Žáruvzdorné sklo