Krby Turbo

ČeskyEnglish

Váš dodavatel stavebních materiálů pro krby a kachlová kamna

Jste na: Profesionální kamnářský velkoobchod. / Školení

Školení

Firma Krby TURBO s.r.o. pořádá pro otevřenou i uzavřenou společnost odborné semináře, kurzy a školení. Vše po boku soudních znalců, odborníků v oboru a technologů. Cílem těchto aktivit je maximalizovat odbornost našich odběratelů a tím vytvořit prostor pro podnikání – zvyšujeme vaši konkurenceschopnost.

 

Kurzy a školení pro kamnáře se konají v maximálním počtu 16 lidí, abychom zachovali kvalitu a možnost reagovat na individuální dotazy či připomínky. 

 

Díky těmto školením dokážete zákazníkům správně zvolit i nadimenzovat topidlo. Znáte a umíte pracovat s ČSN. Používáte správné, zdraví nezávadné stavební materiály. Znalosti Vám pomohou při projektování díla, kdy si dokážete poradit s mnohými záludnostmi užitím nových stavebních technologií a doporučených postupů. Oproti laikům (tzv. garážistům) dokážete mnohdy odůvodnit a obhájit dražší cenu vašeho díla. Umíte se chránit smlouvou o dílo při soudním sporu a mnoho dalšího...

 

Vaše poznámky a dotazy vytváří zpětnou vazbu. Vznikají důvody pro tvorbu dalších tématických školení, nebo vznik nových výrobků SILATERM, či rozšiřování našeho sortimentu. 

 

 

ŠKOLENÍ 2017

 

O nadchážejících školeních nyní informujeme e-mailem předem s dostatečnou časovou rezervou. 
V případě zájmu o více informací nás kontaktujte. 

 

Mapa stránekKontakty / www.zaruvzdorne-sklo.com 

internetový obchod Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek

Partneři: Grenaisol | Kamnářský kurz | Krby Turbo s.r.o. | Silca | Žáruvzdorné sklo