Krby Turbo

ČeskyEnglish

Váš dodavatel stavebních materiálů pro krby a kachlová kamna

Jste na: Profesionální kamnářský velkoobchod. / OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ / BRULA ® GmbH

BRULA ® GmbH

BRULA GmbH OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ - Krby TURBO s.r.o.

Vážení přátelé, kolegové a obchodní partneři.
Již řadu let jsme obdivovali výrobky a různá systémová kamnářská řešení společnosti BRULA GmbH. I přes naprostou výjimečnost těchto produktů, která kamnářům šetří čas, peníze a nabízí nepřeberné množství chytrých řešení pro stavbu krbů, kamen a pecí, se na českém trhu používá jen zlomek těchto produktů.

 

Tato skutečnost nás velice překvapovala a proto jsme byli nadšeni, když nás oslovil vrcholný management společnosti BRULA GmbH, zda by bylo možné více přiblížit svět BRULA GmbH českému kamnáři a českému zákazníkovi (oficiální vyjádření firmy Brula GmbH rozkikněte na pravé straně).

 

K naší radosti jsme se setkali s obrovskou ochotou nám naslouchat a s chutí věci měnit a posouvat kupředu. Po společných jednáních s managementem BRULA GmbH, kterého se zúčastnili i tvůrci tohoto prvotřídního kamnářského stavebního programu, jsme našli společnou cestu, jak přiblížit svět BRULA GmbH českému kamnáři.

 

Jsme velice hrdí, že dnešním dnem vám bude svět BRULA GmbH moci nabídnout celý tým naší společnosti Krby TURBO s.r.o.. Povedlo se nám dojednat spoustu revolučních změn v obchodní politice pro výrobky BRULA GmbH, která vám sdělí lidé z našeho týmu v nejbližších dnech tak, abychom svět BRULA GmbH začali měnit co nejdříve. Připravujeme české překlady veškerých materiálů. Školení, workshopy a další aktivity pro rok 2017 právě plánujeme. Brzy budete informováni o podrobnostech.

 

Děkuji za Vaši pozornost.

Tóth Petr
(manager) 
gsm: 731 411 377

 

Mapa stránekKontakty / www.zaruvzdorne-sklo.com 

internetový obchod Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek

Partneři: Grenaisol | Kamnářský kurz | Krby Turbo s.r.o. | Silca | Žáruvzdorné sklo