Krby Turbo

ČeskyEnglish

Váš dodavatel stavebních materiálů pro krby a kachlová kamna

Jste na: Krby turbo s.r.o / AKTUALITY

AKTUALITY

NOVÉ TVAROVKY V PROGRAMU SILAPOR (LIAPOROVÉ STAVEBNÍ DESKY)

21. 7. 2015 - Vážení přátelé, na vaše přání jsme vyrobili další zajímavé praktické tvarovky SILAPOR.

OHNIVZDORNÁ KOTVA

15. 7. 2015 - Představujeme Vám novinku v našem sortimentu. Jedná se o ohnivzodrnou kotvu, která se používá jako pojistka proti uvolnění izolační desky po nalepení na zděnou nosnou zeď. Více informací naleznete ZDE

HORKÁ OČEKÁVANÁ NOVINKA - NEKONSTRUKČNÍ IZOLAČNÍ DESKY Z VERMIKULITU GRENALIGHT

8. 6. 2015 - Společnost GRENA a.s. uvedla na trh dlouho očekávanou novinku představenou letos na mezinárodní kamnářské výstavě ve Franfurktu. Jedná se o nekonstrukční izolační desky z vermikulitu GRENALIGHT. Více se dozvíte zde na tomto odkazu!

GRENAISOL - DVOUDENNÍ ŠKOLENÍ VĚNOVANÉ IZOLAČNÍM DESKÁM

25. 5. 2015 Proběhlo dvoudenní školení věnované vermikulitovým deskám proběhlo opět v kreativním duchu. Byly představeny stavebně izolační desky Grenaisol, izolační desky Grenaisol Light a izolační desky do topeniště Grenamat AS. Součástí teorie bylo i představení stavebních materiálů pro povrchové úpravy Silaterm. Kamnářská perlinka Silaterm a nosná vrstva pro perlinku Hafťák nebo White 600...

ŠKOLENÍ PRO PRODEJCE ROMOTOP, NOVÉ PRODUKTY GRENALIGHT, SILCA HEAT 600, SILAPOR A RELAX

19. 5. 2015 – Vážení obchodní partneři. Zveme Vás na školení, kde se budeme věnovat prodejcům obchodní značky ROMOTOP. Dále Vám představíme nové produkty v našem portfoliu. GRENALIGHT – nekonstrukční izolační vermikulitové desky. Nové patentované desky od společnosti SILCA. Produkt se jmenuje SILCA HEAT 600. Jedná se o revoluční technologii stavby sálavých krbů. Ke všem těmto podmětům se budeme věnovat teoreticky i prakticky.

NOVĚ ZAŘAZUJEME PRODUKTY SCHMID A OLSBERG - POŘÁDME ŠKOLENÍ

18. 5. 2015 - Dobrý den. V rámci spolupráce kooperujeme s firmou Svět krbů s.r.o. zařazujeme krbové a kamnové vložeky Schmid a Olsberg do našeho sortimentu. Tímto si Vám v příloze dovoluji zaslat pozvánku na produktové školení Schmid, Olsberg a Silca, které se koná v Německu.

GRENAISOL - DVOUDENNÍ ŠKOLENÍ VĚNOVANÉ STAVEBNĚ IZOLAČNÍM DESKÁM

24. 4. 2015 - Vážení obchodní partneři, zasílám vám pozvánku na velmi atraktivní školení společnosti GRENA a.s. Zdarma přednášky, exkurze výrobou, praxe, teorie a novinky společnosti. Dále exkurze pivovaru, společenský večer s rautem a ubytováním.

NOVĚ V SORTIMENTU - KACHLOVÁ KAMNA HEIN

1. 4. 2015 - Vážení přátelé. Nově zařazujeme do našeho sortimentu kachlová kamna společnosti HEIN & spol.- keramické závody, spol. s r.o.

SILCA PŘEDSTAVUJE NOVÉ REVOLUČNÍ SÁLAVÉ DESKY HEAT 600C

18. 3. 2015 – Společnost SILCA nyní na výstavě ve Franfurktu představila nové revoluční desky SILCA HEAT 600C, které do 20 minut od začátku topení produkují zdravé sálavé teplo.

ŠKOLENÍ - ROMOTOP, HEIN A SILATERM

17. 3. 2015 - Vážení přátelé, 25. 3. 2015 pořádáme ZDARMA školení zaměřené na výrobky ROMOTOP, HEIN a SILATERM. V případě vyššího zájmu vyhlašujeme následující den 26. 3. 2015 další termín školení.......

| | | | | | | |

 

Mapa stránekKontakty / www.zaruvzdorne-sklo.com 

internetový obchod Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek

Partneři: Grenaisol | Kamnářský kurz | Krby Turbo s.r.o. | Silca | Žáruvzdorné sklo