Krby Turbo

ČeskyEnglish

Váš dodavatel stavebních materiálů pro krby a kachlová kamna

Jste na: Profesionální kamnářský velkoobchod. / AKTUALITY

AKTUALITY

PRVNÍ ROZTÁPĚNÍ KRBU

25. 9. 2017 - Zmíněné znalosti a vědomosti jsme načerpali od výrobců, technologů a letité kamnářské praxe z Čech i zahraničí. Byli jsme svědky situace, kdy druhý den po stavbě kamnář roztápěl naplno viditelně vlhký krb. Při prvních roztápění v krbových obestavbách i kamnech je nutné znát a respektovat fyzikální procesy, které probíhají uvnitř stavebních materiálů a na stavbě samotné.

NOVÝ PRODUKT - VELKOFORMÁTOVÝ SKAMOTEC 1220x1000x30/40 mm

4. 7. 2017 - S módními trendy se musí přizpůsobit i stavební materiály. V tomto případě hlavně rozměr stavebně izolačních desek SKAMOTEC 225. Častým požadavkem zákazníku po celé Evropě jsou velké širokoúhlé krbové vložky. Obestavba krbu se formátu krbové vložky musí do jisté míry přizpůsobit. Tím vznikají velké krbové obestavby. Z malých formátů desek, nebo tvarovek se staví z mnoha důvodů déle a komplikovaněji....

NOVÝ PRODUKT - KAMNÁŘSKÝ MĚKKÝ ŠAMOT SILATERM

28. 6. 2017 - Pozorně jsme naslouchali vašim požadavkům na těžkou zpracovatelnost našich českých šamotů. Šamoty se vám při řezání na sucho brusnou pilou obtížně zpracovávaly. Brusné kotouče mizely před vašima očima.

NOVÝ PRODUKT - 1 l UNIVERZÁLNÍ KAMNÁŘSKÁ PENETRACE SILAPEN

30. 5. 2017 - Vážení zákazníci, vzhledem k vašemu velkému zájmu a přání jsme zařadili do prodeje univerzální kamnářskou penetraci SILAPEN v 1 l balení. Jedná se o univerzální kamnářskou penetraci primárně určenou na kalcium-silikátové desky SILAPEN. Tuto penetraci však můžete ....

POZVÁNKA - ŠKOLENÍ SCHIEDEL, STAVBA KOMÍNŮ A ZAHÁJENÍ DISTRIBUCE

22. 05. 2017 - Vážení kamnáři, chcete se naučit stavět komíny a pracovat s tím nejlepším nerezovým odkouřením? Abychom mohli zvýšit úroveň našich poskytovaných služeb, zahájili jsme oboustrannou spolupráci se společností SCHIEDEL. Jsme přesvědčeni, že se jedná o nejkvalitnější produkty na našem trhu.

AKCE - NYNÍ KE KAŽDÉ PALETĚ BRULAPORU REVIZNÍ OTVOR BRULA ZDARMA

3. 5. 2017 - Rád bych připomenul, že akce na BRULAPOR je stále platná a rovné desky pro vás máme všechny skladem! Nyní od nás dostanete navíc ke každé paletě BRULAPORU keramický revizní otvor pro krby BRULA zdrarma! Akce na dvířka je platná do odvolání (min. platnost 1 měsíc).

POZVÁNKA - ŠKOLENÍ ROMOTOP a HAIN - 13. a 14. 6. 2017

20. 4. 2017 - Vážení přátelé, zasílám vám pozvánku na školení společnosti ROMOTOP, HEIN a krátkou prezentaci horkých novinek u nás ve firmě Krby TURBO s.r.o.. S novinkami obou společností (Romotop a Hein) vás seznámí obchodní zástupce obou společností Martin Netušil.

SPARTHERM - JSME NOVÝ DISTRIBUTOR V ČR

1. 4. 2017 - Vážení přátelé, s radostí vám oznamujeme, že nás oslovila německá společnost SPARTHERM s nabídkou spolupráce a my ji samozřejmě s nadšením přijali.

ŠKOLENÍ BRULA GmbH - AKUMULACE

22 a 23. 2. 2017 pořádáme zdarma na Mělníku od 9:30 do cca 16:00 hod. společně s německými kolegy jednodenní školení společnosti BRULA GmbH.

SKAMOL - JSME NOVÝ OFICIÁLNÍ PARTNER PRO KALCIUM SILIKÁTOVÉ DESEKY SKAMOTEC 225 V ČR

1. 1. 2017 - Vážení obchodní partneři, kolegové a přátelé. S radostí vám oznamujeme, že od 1. 1. 2017 jsme novým partnerem pro dánskou společnost SKAMOL. SKAMOL je výrobcem vysoce kvalitích oboustraně lisovaných kalcium-silikátových desek SKAMOTEK 225, které se již dlouhá léta těší v ČR velké oblibě.

1 | | | | | | | | |

 

Mapa stránekKontakty / www.zaruvzdorne-sklo.com 

internetový obchod Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek

Partneři: Grenaisol | Kamnářský kurz | Krby Turbo s.r.o. | Silca | Žáruvzdorné sklo