Krby Turbo

ČeskyEnglish

Váš dodavatel stavebních materiálů pro krby a kachlová kamna

Jste na: Krby turbo s.r.o / Úvod

Úvod


VELKOOBCHOD materiálů pro stavbu krbů a kamen.


Vítejte na www stránkách společnosti Krby TURBO s.r.o. 


Klinutím na obrázek v pravo stáhnete katalog SILATERM.
 

Společnost Krby TURBO s.r.o. patří v rámci ČR mezi stěžejní dodavatele stavebních materiálů a dalších komponentů v oboru kamnářství. Naleznete u nás vše potřebné ke stavbě krbů a kamen od tradičních rustikálních staveb až po moderní designová a technologická provedení včetně rozsáhlého příslušenství. 

Společnost Krby TURBO s.r.o. (2004) spojuje naše dlouholeté zkušenosti v oboru, vlastní unikátní program stavebních materiálů SILATERM a síť dodavatelů renomovaných značek.

Program stavebních materiálů SILATERM se nám podařilo vyvinout ve spolupráci s kamnáři, předními technology, vysokými školami a laboratořemi. Jsme schopni i pružně reagovat na poptávku a na základě přání výrobců krbových vložek, kamen a podnětů z jiných průmyslových odvětví dodáváme a vyvíjíme speciální druhy žáruvzdorných hmot a jiných materiálů.

 

Veškerý sortiment Krby TURBO s.r.o. držíme skladem. Logistika firmy nám dovoluje zasílat zboží do 2 pracovních dnů od objednání. Díky všem těmto aspektů se společnost Krby TURBO s.r.o. stává kvalitním, stabilním, důvěryhodným a obchodně zajímavým partnerem pro všechny profesionály v oboru.

Aktivně spolupracujeme s „Českým kamnářským institutem, o. s. " a „Cechem kamnářů ČR“.

 

Naše dlouholeté zkušenosti předáváme dále formou odborné technické podpory a pořádaných školení pod záštitou soudních znalců v oboru kamnářství. Naše školící středisko je oficiálně zapsáno na Ministerstvu školství a Ministerstvu průmyslu a obchodu.

Produktová školení jsou obvykle jednodenní se zaměřením na konkrétní výrobky a dodavatele. Praktická - technologická školení jsou obvykle několikadenní a probíhají formou workshopů se zaměřením na technologické postupy. Základní a nástavbové profesní vzdělávací kurzy k získání kvalifikace v oboru Kamnář trvají podstatně déle. Úspěšní Absolventi si na základě získané kvalifikace mohou zažádat o Živnostenský list.

Našimi školeními projde ročně okolo 300 osob, které patří v oboru mezi aktivní a prosperující.

V naší databázi odběratelů dále evidujeme přes 600 aktivních firem / kamnářů.

 

Těšíme se na spolupráci i s Vámi.

                                                                                               Připojte se k profesionálům.

 


AKTUALITY

2016-04-20-14-42-20-logo-hart-keramik-plus.jpg NOVĚ - NĚMECKÉ BÍLÉ ŠAMOTY SPOLEČNOSTI HART CERAMIC 20. 4. 2016 - Nově zastupujeme v ČR a na Slovensku kamnářské šamoty renomovaného německého výrobce HART CERAMIC za exkluzivních obchodních podmínek. Jedná se o největšího špičkového ...

odkoureni_new_01_orez.jpg NOVĚ - ŽÁRUVZDORNÉ NEREZOVÉ KOUŘOVODY Z OCELI JAKOSTI 1.4828, SÍLA 2 mm S TEPLOTNÍ ODOLNOSTÍ 1000°C 14. 4. 2016 - K napojování kamnových vložek, nebo zděných topenišť do tahových systémů je vždy zapotřebí použít kouřovody z takových materiálů, které dokáží dlouhodobě odolávat vysokým teplotám nad 500°C. Běžně můžete tuto speciální ocel zatěžovat na 1 000°C (klasifikační teplota).

uvod.jpg SILAPOR - NOVÉ PRAKTICKÉ TVAROVKY. NIKY, KLENBY A PŘEKLADY. NOVÉ VIZUALIZACE AKUMULAČNÍCH TVAROVEK. 10. 3. 2016 - Dovolte mi představit nové velmi praktické tvarovky vyrobené ze SILAPORU a GRAFITU. Spousta z Vás tyto tvarovky jistě ocení. V příloze naleznete nový kompletní katalog okótovaných tvarovek SILAPOR (obj.hm. 800kg/m3), RELAX (obj.hm. 1 500 kg/m3), GRAFIT (2 200 kg/m3)......

krb_grenaterm_01_final.jpg GRENATHERM 750 - ZCELA NOVÝ TYP 100 % ZDRAVÍ NEZÁVADNÉ SÁLAVÉ VERMIKULITOVÉ KONSTRUKČNÍ DESKY, KTERÉ OTEVÍRAJÍ STAVBĚ KRBŮ NOVÉ OBZORY 1. 3. 2016 - Díky této nové technologii stavby krbu můžete pomocí ručních nástrojů na dřevo postavit sálavý krb. Tyto možnosti byly do nedávna nemožné.

2015-12-09-14-33-28-grenaisol.jpg REAKCE NA FÁMY A POMLUVY K VERMIKULITOVÝM DESKÁM GRENAIOSOL, GRENALIGHT A GRENAMAT AS 10. 12. 2015 - Bohužel jsme z několika stran nezávisle zaznamenali rozšiřování nepřesných informací (fám a pomluv) soustředících se na vermikulitové desky společnosti GRENAa.s.. Tyto pomluvy rozšiřují obchodní zástupci některých konkurenčních firem, kteří tak s největší pravděpodobností ...

malta-silaterm.jpg NOVÁ KAMNÁŘSKÁ MALTA SILATERM – HYDRA 600 24. 11. 2015 - Vaše přání dalo vzniknout novému výrobku řadícímu se pod obchodní značku SILATERM. Jedná se o kamnářskou maltu, jejíž alternativní verze někteří z vás dlouhá léta využívá. Tato malta má velmi praktické využití a své nesporné výhody.

2015-11-10-14-39-05-vyska_sirka_popis.jpg NOVÉ REVIZNÍ OTVORY GRENACONTROL – INSTALACE RÁMU NYNÍ MOŽNÁ NA VÝŠKU / NA ŠÍŘKU 10. 11. 2015 - Opět na vaše přání jsme zavedli do sortimentu nové revizní otvory pro krby a kamna. Mají stejné rozměry jako dosud znáte, ale.......

2015-10-23-15-32-41-2015-10-23_15.06.22.jpg NOVÝ REVIZNÍ OTVOR GRENACONTROL 444 x 444 x 59 mm 23. 10. 2015 - Na Vaše přání zařazujeme do sortimentu nový rozměr revizního otvoru pro krby a kamna GRENACONTROL 444 x 444 x 59 mm. Maloobchodní cena 2117 bez DPH. Cena za dopravné a balné jednoho kusu tohoto rozměru činí 93 Kč bez DPH.

Zobrazit další aktuality…

 

Mapa stránekKontakty / www.zaruvzdorne-sklo.com 

internetový obchod Redakční systém webdesign Vytvoření webových stránek

Partneři: Grenaisol | Kamnářský kurz | Krby Turbo s.r.o. | Silca | Žáruvzdorné sklo